• Letnie bajanie

•     W upalne czerwcowe południe w Szkole Podstawowej w Podgórzu zorganizowane zostały zajęcia warsztatowe „Letnie bajanie” w ramach programu Działaj Lokalnie 2022.

Warsztaty miały  na celu integrację rodziców z dziećmi oraz z grupą rówieśniczą. Uczestnicy mieli możliwość w sposób aktywny i twórczy spędzić wolny czas. Zajęcia rozpoczęły się wspólnymi tańcami i zabawami ruchowymi. Następnie przyszedł czas na relaks i letnie bajanie przy słuchaniu bajki relaksacyjnej o  dźwiękach i zapachach lata. Kolejnym etapem warsztatów były zabawy plastyczne  w kąciku kreatywności w sali przedszkolnej. Finał letniego spotkania  odbył się w cieniu naszego pięknego lasu, gdzie powstały malunki stubarwnych motyli.

Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas.  Zapraszamy na kolejne spotkanie w sierpniu.

„Aktywne Mamuśki”